Chcesz zaangażować się w działania na rzecz swojego otoczenia -społeczności, dzielnicy? Podzielić się swoją wiedzą- nauczyć się czegoś nowego? Poznać nowe osoby, metody , pomysły motywujące do działania? Zapraszamy na spotkania już 6 lutego – w tą sobotę!


GDZIE?

ul. Dudy Gracza 6, Katowice


KIEDY?

6 luty 2021, godzina 13.00:I. Spotkanie planistyczne – warsztaty z zarządzania projektami społecznymi, techniki generowania pomysłów, rozplanowanie projektu EKS.
6 luty 2021, godzina 17.00: II. Coaching – słabe i mocne strony, motywacja, wyznaczanie celów, praca w zespole (po angielsku).


Z KIM?

Spotkania poprowadzi couch: Patrycja Paula Gas -Antropolog, trener kompetencji międzykulturowych, pracownik młodzieżowy, wykładowca na KULU i Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie prowadzi zajęcia dla studentów socjologii KUL z Design Thinking. Koordynatorka grupy trenerskiej SIETAR Polska. Od dziesięciu lat prowadzi szkolenia i warsztaty z kompetencji społecznych, obywatelskich, międzykulturowych i ekologicznych . Podczas szkoleń wykorzystuje m.in. metody storytellingu, eduLARPu, Design Thinking, Teatru Forum, Porozumienia Bez Przemocy, Dragon Dreaming. Zajmuje się również mentoringiem, tutoringiem. Od czterech lat jest trenerem w szwedzkiej organizacji Hastekasen Farm Association, z którą organizuje eduLARPy.
Projekt dofinansowany w ramach projektu:Europejski Korpus Solidarności
Koordynator projektuAlicja Michalska tel. 667-730-264

Fanpage:

https://www.facebook.com/Fundacja-Jesteśmy-Dla-Was-455474135261822Strona: https://jestesmydlawas.eu