Fundacja Jesteśmy Dla Was

Pakiety marketingowe

Miło nam poinformować, że Fundacji Jesteśmy dla Was udało się pozyskać grant na tzw. pakiet marketingowy w kolejnej edycji współpracy OWES SWR z Miastem Katowice. Dzięki wsparciu miasta możliwe jest zrealizowanie 6 pakietów marketingowych dla organizacji pozarządowych z Katowic. W ogłoszonym w październiku konkursie udział wzięło 13 organizacji, z czego sześć zostało wybranych.

Nagrodą w konkursie jest pakiet marketingowy o wartości 11 000 zł. Środki te zostaną wydane na materiały promocyjne; produkty i usługi, dzięki którym zwiększy się widoczność działalności organizacji.

Kto otrzymał pakiet?

  1. Śląskie Centrum Profilaktyki i Psychoterapii,
  2. Fundacja #WSZYSTKIERODZAJETEATRU,
  3. Fundacja Ogrody Przyszłości,
  4. Wspólnota Dobrego Pasterza,
  5. Fundacja Jesteśmy dla Was,
  6. Śląskie Centrum Edukacji i Rehabilitacji Arteria.

Pakiet pozwoli nam zakupić niezbędny sprzęt komputerowy, abyśmy mogli aktywnie działać w swoich środowiskach. Możliwe będzie również opłacenie stworzenia stron internetowych, zakup kampanii reklamowych w social mediach, opracowanie nowych projektów graficznych, ulotek, rollup-ów, banerów reklamowych. Wsparcie posłuży także do zamówienia gadżetów reklamowych takich jak kubki, notesy, pendrive-y, kalendarze i długopisy z logotypem organizacji.